Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Call us +386 49 268 600

Na shkruani

Ju mund të na shkruani në çdo kohë për çdo informacion që ju nevojitet nga ne. Mjafton të plotësoni informacionin e kërkuar më poshtë dhe ne jemi vetëm një klik larg njëri-tjetrit.

    Na kontaktoni

    Mund të na kontaktoni në mënyra të ndryshme. duke përfshirë fizikisht në zyrën tonë në adresën e dhënë më poshtë, me telefon ose me adresën tonë të e-mail. Mund të kontaktojmë edhe përmes rrjeteve sociale.

    Mujo Ulqinaku 20, 10000 Pristina, Kosovo

    +386 49 268 600

    hello@proudromakosovo.org