Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Call us +386 49 268 600

OBJEKTIVAT E MANIFESTIT TË SHPJEGUARA NGA SEBASTIJAN SHERIFOVIQ.

Sebastian Sherifovic shpjegon objektivat e fushatës Roma për Politikë të Re në Kosovë. Fushata e drejtuar nga Lëvizja Opre Roma Kosova.
Romanes
O Sebastian Šerifović vakerla acal i nevi kampanja kaj “Roma e neve politikake ko Kosova” kerla kaj kela o Opre Roma Kosovo acal o allosaripja ka avena thaj o objektivja.Pratizen amen! Amen ka djingadas e politikane partije koja ka oven angazovana ko specifica aktinostja kola ka lacaren amaro djivdipa.
Shqip
Sebastian Sherifovic flet për fushatën e re nga Opre Roma Kosova, “Romët për Politikë të Re në Kosovë” dhe objektivat e saj. specifik për jetën tone
Srpski
Sebastian Šerifović objašnjava o kampanji, organizivane od strane OpreRoma Kosovo -Romi za novu politiku na Kosovu. Pratite nas! U narednim danima, pozvaćemo različite predstavnike politickih partija koji su angažovani na specifičnim aktovnostima za poboljšanje života Roma.