Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Call us +386 49 268 600

Diskutimi i komuniteteve rom dhe ashkali dhe exhiptian në zgjedhjet e ardhshme. Diskutim mbi sjelljen e komuniteteve rom, ashkali dhe egjiptian dhe ndryshe në zgjedhje.Diskusija acal i situacija e romengi, ashkalidengi tha egipchanjengo thaj i situacija acal o allosaripja.Lidhja me videon: https://www.facebook.com/opreromaks/videos/649200409403807/ ...

Opre Roma Kosova po kalon live me drejtuesit e fushatës “Romët për politikë të re në Kosovë”. Ata do të diskutojnë për rëndësinë e zgjedhjeve të ardhshme lokale, për manifestin që është hartuar me komunitetet lokale anembanë Kosovës, si të rifitohet besimi ndaj të sotmeve të politikanëve. re në Kosovë”. Ata do të diskutojnë rëndësinë...