Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Call us +386 49 268 600

Diskutim me ekipin e ORK-së

Opre Roma Kosova po kalon live me drejtuesit e fushatës “Romët për politikë të re në Kosovë”. Ata do të diskutojnë për rëndësinë e zgjedhjeve të ardhshme lokale, për manifestin që është hartuar me komunitetet lokale anembanë Kosovës, si të rifitohet besimi ndaj të sotmeve të politikanëve. re në Kosovë”. Ata do të diskutojnë rëndësinë e zgjedhjeve të ndryshme lokale, në lidhjet me manifestimet që janë hartuar me komunitetet lokale në të gjithë Kosovën, dhe se si të rifitohet besimi tek politikanët e sotëm.

https://www.facebook.com/opreromaks/videos/2806306932994631/