Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Call us +386 49 268 600

Diskutim i komuniteteve rom dhe ashkali dhe exhiptian

Diskutimi i komuniteteve rom dhe ashkali dhe exhiptian në zgjedhjet e ardhshme.
Diskutim mbi sjelljen e komuniteteve rom, ashkali dhe egjiptian dhe ndryshe në zgjedhje.
Diskusija acal i situacija e romengi, ashkalidengi tha egipchanjengo thaj i situacija acal o allosaripja.

Lidhja me videon: https://www.facebook.com/opreromaks/videos/649200409403807/