Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Call us +386 49 268 600

Discussion with ORK Team

Opre Roma Kosovo is going live with the leaders of the campaign “Roma for new politics inKosovo”. They will be discussing the importance of the local upcoming elections, about the manifest that has been drafted with the local communities across Kosovo, how to regain trust to politician’s todays.Opre Roma Kosova do të jetë drejtpërdrejt me udhëheqësit e fushatës “Romët për politikë të re në Kosovë”. Ata do të diskutojnë rëndësinë e zgjedhjeve të ardhshme lokale, në lidhje me manifestin që është hartuar me komunitetet lokale në të gjithë Kosovën, dhe se si të rifitohet besimi tek politikanët e sotëm.

https://www.facebook.com/opreromaks/videos/2806306932994631/